pl
en
3s Data Center / Grafika Animowana

Portfolio

3s Data Center / Grafika Animowana

Explainer video stworzone na podstawie istniejącej identyfikacji wizualnej marki, objaśniające m.in. zakres działania klastra oraz lokalizację centrów danych

Grupa 3S z siedzibą w Katowicach działa na rynku telekomunikacyjnym od roku 2002. 3S posiada własną sieć światłowodową o długości prawie 3500 km oraz klastry centrów danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S dostarcza kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i centrów danych dla klientów biznesowych.
 
Animacja, którą możemy nazwać wideo explainer lub grafiką animowaną, została stworzona na podstawie istniejącego key visual. Głównym celem animacji jest wyjaśnienie zakresu działania klastra oraz lokalizacji centrów danych. Ponadto, znaleźliśmy atrakcyjny sposób prezentacji referencji firmy oraz interesujących danych liczbowych.
 
Animacja: Lemonade Studio
Agencja: NoMonday
 

                      

 
 
Referencje
 
"(...) niezależnie od tego, jak kwaśny i wymagający jest projekt, w Lemonade Studio zawsze okazuje się równie słodki i satysfakcjonujący, jak szklanka chłodnej lemoniady na końcu trudnego dnia. Naprawdę wygląda na to, że zespół traktuje powiedzenie "jeśli życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę" bardzo poważnie. ;)"
 
Ewa Mazurek
Account Executive w NoMonday