pl
en
GP Gliders / Kompleksowa Implementacja Strony WWW

Portfolio

GP Gliders / Kompleksowa Implementacja Strony WWW

Kompleksowa implementacja strony internetowej oparta na dedykowanym systemie CMS LemonadeStudio

 
Zakres zainteresowań firmy obejmuje zrównoważone lotnictwo oraz produkty komplementarne, takie jak wysokowydajne śmigła PPG i UL, elektryczne szybowce samozagłębiające oraz dedykowane innowacyjne przyczepy transportowe dla samolotów.
 
Częścią naszej szerokiej współpracy była kompleksowa realizacja strony internetowej opartej na dedykowanym systemie LemonadeStudio CMS. Postawiliśmy na minimalistyczny charakter strony, kładąc nacisk na przejrzyste wyświetlanie publikowanych treści. Strona jest w pełni responsywna, zbudowana z wielu modułów usprawniających zarządzanie i zoptymalizowana zgodnie z wytycznymi SEO / SEM.
 
Zobacz online: www.gpgliders.com

Referencje
 
Niniejszym listem referencyjnym, w imieniu G&J sp. z o.o., potwierdzam wieloletnią współpracę w zakresie szeroko rozumianych rozwiązań internetowych.

Ta współpraca pozwala nam polecić firmę jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, zaznajomionego i biegłego w korzystaniu z nowoczesnych technologii i rozwiązań podczas realizacji innowacyjnych projektów wykonywanych na nasze zlecenie.

(...) Połączenie wyjątkowej sprawności technicznej zespołu oraz innowacyjnych koncepcji dostarczanych rozwiązań dało doskonały efekt końcowy w realizacji inwestycji technologicznych, często wykraczających poza obecnie przyjęte standardy jakości.

Wszystkie prace były wykonywane niezwykle sprawnie, terminowo i zgodnie z zasadami sztuki. Lemonade Studio wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowymi koncepcjami, wyjątkową efektywnością i organizacją pracy.

W pełni polecamy Lemonade Studio jako niezwykle rzetelnego partnera w inwestycjach technologicznych w zakresie kompleksowych usług 3D, wideo, tworzenia stron internetowych i aplikacji. "

 
Jerzy Peszke
Prezes