pl
en
Husspol / Identyfikacja Wizualna, Strona WWW, 3D, Copywriting

Portfolio

Husspol / Identyfikacja Wizualna, Strona WWW, 3D, Copywriting

Kompleksowy zestaw kreatywnych i interaktywnych usług - branding, UI/UX, tworzenie stron internetowych, wizualizacje 3D i copywriting - dla firmy specjalizującej się w konstruowaniu budynków w systemie szkieletowym

Specjalnością marki Husspol jest konstruowanie budynków z użyciem systemu szkieletowego z drewna oraz kompleksowe wykończenie, zachowując przy tym rygorystyczne skandynawskie standardy jakości.
 
Ich celem jest przeniesienie tych standardów na rynek polski i promowanie trwałych, ekonomicznych oraz energooszczędnych budynków w tej technologii.
 
Zadaniem Lemonade Studio było wyposażenie firmy w narzędzia i stworzenie identyfikacji marki, co umożliwi jej osiągnięcie tego ambitnego wyzwania.
 
Ten projekt obejmuje pełen pakiet różnorodnych usług, wszystkie przygotowane od podstaw w naszym studiu, w pełni realizowane przez nasz zespół.
 
Identyfikacja Marki| WebDesign & Development | Wizualizacje 3D | Copywriting
 
 
 

Zobacz online:  www.husspol.pl
 
 
 
Referencje
 
"Profesjonalizm, kreatywność, niezawodność i terminowość to ich główne cechy. Indywidualne podejście i kontakt 24/7 są dodatkowymi atutami naszej współpracy, dzięki którym każde wątpliwości czy napotkane problemy natychmiast zostały rozwiązane i przekształcone w kolejne koncepcje i wizualizacje. Nie spodziewałem się takiego efektu, efektu, który cieszy oko, będzie nas reprezentował i dzięki któremu już nie jesteśmy anonimowi. Teraz wiem, że nasza współpraca była strzałem w dziesiątkę i czystą przyjemnością, do której z pewnością wrócę! Jesteście świetni!!!"
 
Adrian Majewski
Właściciel