pl
en
CosmoEye / Branding & DTP

Portfolio

CosmoEye / Branding & DTP

Rozbudowany i kompleksowy branding dedykowany marce wdrażającej rozwiązania oparte na AI

CosmoEye to polski system wykorzystujący sztuczną inteligencję, którego działanie w najszerszym sensie sprowadza się do poprawy i optymalizacji procesów biznesowych w firmach różnych profili działalności oraz poprawy bezpieczeństwa pracy.
 
Dzięki algorytmom sztucznej inteligencji przetwarza obrazy z kamer wideo w bardzo szybkim czasie. System dostarcza firmom korzystającym z monitoringu wideo rozwiązania, które pozwalają na znalezienie, rozpoznanie i klasyfikację zdarzeń na ekranie oraz podejmowanie odpowiednich działań w celu rozwiązania typowych problemów, z którymi borykają się firmy.
 
Stworzenie kompleksowego i czytelnego wizerunku wizualnego, który zostanie zapamiętany przez potencjalnych klientów, stanowiło wyzwanie, z którym musieliśmy się zmierzyć. Branding, którym kompleksowo się zajęliśmy, obejmuje wszystkie kanały komunikacji wykorzystywane przez firmę.
 
 

 
 

Rozległa księga znaku (ponad 100 stron) zawiera informacje podzielone na poszczególne obszary, w tym:

-Cel identyfikacji Logo (warianty, zasady, rozmiary, responsywność)

-System ID (kolory, typografia, ikonografia)

-Key Visual

-Projektowanie komunikacji (w tym obrazy, DTP, system informacji przestrzennej)

-Marketing cyfrowy (media społecznościowe, marketing e-mailowy, reklamy internetowe, prezentacje PPT, szablon Landing Page, UI aplikacji internetowej, aplikacja mobilna, tapety, wygaszacz ekranu i inne)

-Gadżety

-Stoiska targowe i więcej

 
 
Wszystkie te informacje tworzą strategię komunikacji, która stanowi narzędzie i plan osiągnięcia celów spójnej kampanii wizerunkowej.
 
Dodatkowe materiały, którymi zajęliśmy się w ramach tego zamówienia, obejmowały filmy wyjaśniające (Explainer Video), naklejki na samochody firmowe, prezentacje sprzedażowe, teczki reklamowe, kartki z życzeniami oraz szablony postów dla różnych mediów społecznościowych, których marka używa do komunikacji. Innymi słowy - dostarczyliśmy kompleksową gamę wysokiej jakości usług, aby sprostać wszystkim cyfrowym i wizualnym potrzebom CosmoEye.