pl
en
DHI / 3D Explainer

Portfolio

DHI / 3D Explainer

Wyjaśniające animacje 3D opracowane dla firmy zajmującej się gospodarką wodną

 
 

Firma DHI zajmuje się szeroko rozumianą gospodarką wodną.

W ramach wieloletniej współpracy, która wciąż trwa, opracowaliśmy szereg animacji 3D typu explainer, wypracowując charakterystyczny dla marki styl.

Rolą każdej z nich była prezentacja rezultatów projektów realizowanych przez DHI w wybranych miastach (takich jak Toruń, Wrocław, Kołobrzeg, Tarnów, Katowice, Kalisz, czy fikcyjne miasto IFAT). Każdy z nich dotyczył wdrożenia narzędzi wspierających nadzór nad funkcjonowaniem sieci kanalizacyjnej oraz planami jej rozbudowy.

Firma DHI odpowiedzialna była za dostawę narzędzi informatycznych oraz ich wdrożenie. Otrzymane narzędzia i przeprowadzoną kampanię pomiarową sieci kanalizacyjnej/wodnościekowej wykorzystano do budowy i kalibracji modelu hydraulicznego. Model ten pozwala na symulację pracy sieci kanalizacyjnej oraz analizowanie potencjalnych miejsc podtopień miejskich, co jest kluczowe przy planowaniu przyszłych inwestycji.

Nasze animowane prezentacje podsumowują zrealizowane projekty dla każdego z wybranych miast, skupiając się na charakterystycznych dla nich elementach.

Poniżej przedstawiamy krótką kompilację wybranych scen wykorzystanych w tych produkcjach.

 
 

 
Produkcją zajęliśmy się kompleksowo. wykonując prace koncepcyjne, modelowanie 3D, animację, rendering oraz postprodukcję.
 

 
Wybrane modele 3D, pełniące rolę klocków, z których konstruowaliśmy miasta.
 

 
 
 
Referencje
 
"To, co wyróżnia Lemonade Studio, to ich artystyczne spojrzenie i styl, a także talent i kreatywność."
 
Gabriela Skrzypek
 
Marketing Specialist & Sales Support