pl
en
Janów Lubelski / Portal Miejski

Portfolio

Janów Lubelski / Portal Miejski

Nowa strona internetowa miasta dedykowana mieszkańcom, biznesowi i turystyce

 
Janów Lubelski rozpoczął z nami współpracę w celu kompleksowej realizacji nowej strony internetowej miasta, dedykowanej mieszkańcom, biznesowi i turystyce, kładąc szczególny nacisk zwłaszcza na ostatnią z wymienionych kategorii.
 
Rozległy portal, zgodny ze standardami dostępności, składa się z licznych modułów, które są zarządzane z poziomu systemu LemonadeStudio.CMS przez przedstawicieli różnych działów. Jest to możliwe dzięki delegacji uprawnień dostępu, dzięki czemu administratorzy mogą tworzyć grupy użytkowników, które mogą modyfikować wybrane funkcjonalności w różnych sekcjach.
 
Przyjazność dla użytkowników, jak i moderatorów, była również jednym z kryteriów budowy nowej strony internetowej.
 
Nasza praca obejmowała konsultacje, pomoc w projektowaniu i organizowaniu informacji, projektowanie UI/UX, rozwój oprogramowania, optymalizację i uruchomienie na wybranym serwerze.
 
Zobacz online: www.janowlubelski.pl
 

Szczegóły modułu

Interesujące miejsca

Szczegóły miejsca

Projekty EU

Szczegóły projektów EU

Profil użytkownika

Profil użytkownika / Dodawanie ogłoszenia

Dodawanie ogłoszenia

Szczegóły ogłoszeń

Gazeta Janowska

Aktualności

Szczegóły aktualności

Wydarzenia

Szczegóły wydarzeń

 
 
 
Referencje
 
"Zadanie zostało doskonale wykonane. Byliśmy pod wrażeniem intuicji projektantów i całego zespołu zaangażowanego w tworzenie strony internetowej. (...) Współpraca z Lemonade Studio była wielką przyjemnością i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić go jako godnego zaufania wykonawcę."
 
Krzysztof Kołtyś
Burmistrz Janowa Lubelskiego