pl
en
Konfigurator Kokpitu GP Gliders / WebApp

Portfolio

Konfigurator Kokpitu GP Gliders / WebApp

Aplikacja internetowa stworzona w celu usprawnienia procesu zakupu szybowców

Aplikacja internetowa stworzona w celu ułatwienia procesu zakupu szybowców przez umożliwienie klientom konfiguracji kokpitu online.

Po zalogowaniu się użytkownik buduje swoje wyposażenie w stałych krokach, przesuwając instrumenty za pomocą metody "przeciągnij i upuść". System, analizując ich położenie i wymiary na żywo, sprawdza, czy urządzenie można zainstalować w pożądanym miejscu. Użytkownik ma ciągły wgląd w koszt stworzonej konfiguracji. Może zapisać projekt w dowolnym momencie, aby do niego wrócić później. Decyzja o przesłaniu ostatecznego wyboru do producenta rozpoczyna proces weryfikacji, podczas którego moderatorzy mają możliwość stosowania poprawek z komentarzami, jeśli to konieczne. Informacje zwrotne wracają do klienta w celu zatwierdzenia. Wdrożony system podpowiedzi pomaga podejmować właściwe decyzje na każdym etapie procesu. Aplikacja jest również wyposażona w moduł powiadomień e-mail, informujący zainteresowane strony o zmianach statusów zamówienia.

Referencje
 
"Zespół Lemonade jest jednym z najbardziej utalentowanych, kreatywnych i niezwykle dobrze zgranych zespołów, z jakimi miałem przyjemność pracować! Współpraca z nimi to czysta przyjemność - problemy istnieją tylko po to, aby je natychmiast rozwiązywać (czysta abstrakcja). Najwyższy poziom poświęcenia sprawie: innowacyjna koncepcja, konsekwencja w realizacji, doskonała organizacja pracy. Kłaniam się nisko!"
 
Ewa Peszke
Brand Manager